navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
فیلتر های اعمال شده
محــلّه ها

تالار عروسی تهران 👰 لیست تالار های تهران + آدرس و قیمت

loading یـکم صــبر کنــید ...

انتخاب از بین لیست بلندبالای تالار های عروسی تهران کار بسیار سختی است. یک سالن عروسی باید مطابق با بودجه، اولویت‌ها و متناسب با سلیقه شما باشد تا زیباترین شب زندگی خود را در آن جا جشن بگیرید. دسترسی به اطلاعات لیست تالار عروسی تهران به صوررت حضوری، نیازمند صرف زمان و انرژی زیادی است. پس با توجه به نکات زیر، بهترین تالار تهران را برای جشن عروسی انتخاب کنید.

لیست تالارهای تهران

در مرحله اول، لیستی از تمام سالن های عروسی در تهران تهیه کنید. که در آن اطلاعات جامعی درباره امکانات تالار پذیرایی، دیزاین و فضای تالار، منوی غذایی و قیمت تالار وجود داشته باشد. سایت عروسیمون داتکام در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که در انتخاب تالار عروسی باید نکاتی را در نظر بگیرید که در برگزاری مراسم عروسی برای شما اولویت هستند.

موقعیت جغرافیایی تالار عروسی چقدر مهم است؟

موقعیت جغرافیایی تالار و دسترسی شهری برای انتخاب سالن پذیرایی به ویژه تالار عروسی در تهران مهم است. چون قرارگرفتن تالارها در نقاط مختلف شهر و دور بودن مسافت باعث رنجش مهمانان شما خواهد شد.

لیست تالارهای تهران و انتخاب بهترین تالار تهران

با توجه به محل منزل خود نزدیک‌ترین مکان را انتخاب کنید. زیرا کیفیت و امکانات تالارهای غرب و سالن‌های عروسی شرق تهران تفاوتی ندارند. بلکه در میان آن‌ها بهترین تالارهای تهران قرار دارند.

اگر مهمان‌های شما از شهرهای دیگر هستند لازم است به دو سوال زیر توجه کنید:

 1. محل برگزاری چقدر به نزدیکترین فرودگاه نزدیک است؟
 2. آیا هتل یا اقامتگاه های شبانه دیگری در این نزدیکی وجود دارد؟

همچنین توجه به امکانات لازم برای افراد دارای معلولیت یا افراد سالمند نیز مهم است. مسلما یک تالار خوب در تهران به رضایت تمام مهمانان توجه کرده و این امکانات را فراهم می‌کند.

به ظرفیت تالار عروسی دقت کنید

نکته مهم دیگر ظرفیت و فضای تالار است. فضای لازم برای میز و صندلی‌ها و فاصله مناسب آن‌ها جهت جابجایی راحت میهمانان مهم است. تمام تالارهای تهران ظرفیت حدودی فضا را به شما خواهند گفت. حال لازم است تعداد دقیق مدعوین را محاسبه کرده و به آن‌ها اعلام کنید.

اگر تعداد مهمان شما کم است، به سراغ تالارهای بزرگ نروید. زیرا فضای خالی سالن عروسی، حس صمیمیت و گرمای مراسم را از بین خواهد برد. از طرفی برای تعداد زیاد مهمان، حتما تالار پذیرایی بزرگ‌تری در تهران انتخاب کنید.

همچنین باتوجه به بودجه مالی عروس و داماد در شروع زندگی، هزینه تالار عروسی بسیار تعیین کننده است. باید توجه داشت که تالارها و باغ تالارهای شمال تهران، جز تالارهای لوکس بوده و تالارهای جنوب تهران برای افرادی که می‌خواهند برای عروسی هزینه کمتری کنند مناسب است.

پارکینگ مناسب تالار در تهران

در شهر شلوغی مانند تهران، بهتر است به دنبال مکانی باشید که در آن جای پارک مناسب برای مهمانان وجود داشته باشد. البته بسیاری از سالن‌های پذیرایی معروف برای مهمانان پارکینگ اختصاص داده‌اند. به یاد داشته باشید که در شب عروسی، هزینه پارکینگ را شما  باید پرداخت کنید نه مهمان. مهمانی متعلق به شماست و مهمانان برای جشن و همراهی شما در آنجا حضور دارند.

اگر تالار پذیرایی در خارج از شهر باشد موضوع مهم امنیت وسیله نقلیه مهمانان است. از طرفی اگر تالار در مرکز تهران باشد، مشکل جای پارک و ترافیک پیش روی شماست. پس داشتن پارکینگ اختصاصی برای تالار عروسی را جدی بگیرید.

امکانات تالار پذیرایی

برخی از امکانات جز جدایی ناپذیر از یک تالار پذیرایی خوب هستند. مثلا کف سالن نباید لیز و سر باشد. خصوصا اگر مزون لباس عروس برای شما یک لباس بلند و دنباله‌دار طراحی کرده است، باید در راه رفتن دقت کنید.

برای سرگرمی و راحتی مهمان هایتان برنامه ای در نظر بگیرید. مثلا استفاده از گروه موسیقی، جایگاه ویژه رقص، آتش بازی و سفره خانه سنتی امکاناتی است که تالارهای معروف تهران دارند.

امکانات لوکس ترین تالار عروسی تهران

برخی دیگر از موارد ویژه که در لوکس‌ترین تالارها در اختیار شما می‌گذارند، در زیر لیست شده است:

 • نورپردازی سالن
 • ویدیو پروجکشن
 • اتاق عقد
 • میز غذای مخصوص عروس و داماد
 • آبنما و فضای سبز
 • مه سنگین
 • شمع آرایی
 • اتاق مادر و کودک
 • جایگاه ویژه ماشین عروس
 • آسانسور مناسب جمعیت
 • وای فای رایگان
 • کافی شاپ

 موارد گفته شده به برگزاری باشکوه جشن عروسی کمک زیادی خواهد کرد. این امکانات ویژه که در بهترین تالار تهران ارائه می‌شود، شبی خاطره انگیز برای شما و مهمان‌ها رقم خواهد زد.

باغ تالارهای تهران

انتخاب بین تالار یا باغ تالار عروسی در تهران هم نکته مهمی است که با توجه به تعداد مهمان و شرایط مورد نظر برای برگزاری مراسم باید در نظر گرفته شود. انتخاب بهترین تالار و بهترین باغ تالارهای تهران با استفاده از سایت عروسیمون به راحت‌ترین روش ممکن شده است. چون تمام مشخصات و تصاویر این مجموعه‌ها در سایت قرار گرفته و به راحتی قابل مقایسه است.

قیمت تالار عروسی در تهران

باید در نظر بگیرید که اکثر تالار های تهران و باغ تالارها هزینه ورودی دارند. علاوه بر این برای استفاده از امکانات ویژه در هر بخش، باید هزینه مجزا پرداخت شود. مثلا هزینه دیجی، گل آرایی، میوه آرایی و شام به قیمت روز محاسبه می‌شوند. هزینه اصلی شما بابت تعداد نفرات و پذیرایی از آن‌هاست.

 یعنی برای بستن قرارداد نیاز است تا تعداد مهمان‌ها را مشخص کرده و منو غذای مد نظرتان را بگویید. تا به ازای هر نفر مبلغ هزینه برآورد شود. در سایت عروسیمون داتکام لیست کاملی از تالارهای تهران به همراه مشخصات و امکانات و راه‌های ارتباطی قرار گرفته است.

توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.