navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
3630 بازدید1396/12/21

ویــونا؛ مزونـی در بهشـت

گزارش اختصاصی عروسیمون داتکام از مزون ویـونا قم

برای خلق بهترین لحظه ها که یادش تا همیشه کام خاطره را شیرین می کند، باید بهترین ها را انتخاب کرد. بهترین هایی که خاص بودن را با خود به همراه دارند.

به دنبال بهترین ها این بار و در یک عصر زمستانی به بهشت رسیدیم و به ویونا که یکی از بهترین ها در نوع خود است.

خانم پویان سالهاست که "مزون ویونا" واقع در ابتدای خیابان بهشت را مدیریت می کند. مزونی که بخاطر کیفیت و تنوع بالای لباسهایش حالا جايگاه منحصر به فردي نسبت به ساير مزون ها  پيدا كرده.

از ایشان در مورد لباس ها و دوختشان و نحوه کار مزون سوال کردم:

- ما با شش برند از بهترین های کشور ترکیه قرارداد داریم که در استان قم بصورت انحصاری با مزون ویونا کار می کنند و بخاطر تنوع و به روز بودن کارشان تمامی سلیقه ها را پوشش می دهند. پارچه ها، تورها، سنگ ها، نگین ها و دوخت لباس همگی کار کشور ترکیه هستند و با فرا رسیدن سال نو میلادی مدل های جدید نیز در مزون ارائه می شوند.

علاوه بر سیصد نمونه کاری که در مزون موجود است و با هم تفاوت دارند، ژورنال نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد که در صورت پسند نمونه ژورنالی، سفارش و هماهنگی با شرکت طرف قرارداد انجام می شود و لباس از ترکیه ارسال می شود؛ با تضمین اینکه دقیقا همان لباس پسند شده، بدون کوچک ترین مغایرت با نمونه ژورنالی در اختیار  مشتری قرار می گیرد.

ژورنال ها را برداشته و ورق زدم، از تنوع و زیبایی آنها به وجد آمده؛ پرسیدم:

- علاوه بر کیفیت و تمیزی دوخت لباس ها، نسبت به سایر مزون ها چه مزیتی دارید؟

- عروس خانم و آقا داماد می توانند شب قبل از عروسی برای بازدید لباس دوباره به مزون مراجعه کنند تا خاطر جمع باشند که لباس برای آنها آماده شده است و تایید کننده نهایی لباس خود مشتری ست.

همچنین شرایطی فراهم کرده ایم که عروس و داماد نیازی به زمان گذاشتن برای تحویل لباس ندارند.

خانم پویان در خصوص سومین مزیت ویونا نسبت به سایر مزون ها گفتند: "نمونه کارهای ارائه شده مزون ما در شهر قم بی مانند است و اگر عروس خانمی هر کدام از نمونه لباس های ما را در یکی از مزون های استان پیدا کرد، آن لباس به طور رایگان در اختیارشان گذاشته می شود."

بر خلاف برخی از مزون ها که متاسفانه لباس را با شرایط نامناسب تحویل مشتری می دهند، در مزون ویونا سایز گیری توسط طراح و خیاط خود شرکت انجام می شود و سه روز قبل از مراسم تغییرات ایده آلی که لباس را به تن عروس خانم زیباتر می کند، انجام می شود. همچنین اگر به هر دلیلی تاریخ عروسی عقب بیفتد می توانید تا دو سال آن را به هر تاریخ دیگری جایگزين  نمایید.

برخورد گرم و صمیمانه خانم پویان و دیگر اعضای کادر ویونا را با مشتریانی که در طول گفتگو مراجعه می کردند، دیدم. برای هر یک جدا وقت گذاشته و با خوشرویی راهنمایی شان می کردند.

خانم پویان با انرژی وعلاقه بسیار درمورد کار خود صحبت می کرد و فضای مزون پر بود از انرژی و حس اعتمادی که به مشتریان می دادند.

ایشان با حس درک نگرانی عروس خانم ها گفتند: "من شاید روزانه با ده عروس سر وکار داشته باشم، ولی آنها فقط یک بار عروس می شوند، اتفاقی که دیگر در زندگی شان تکرار نمی شود سعی می کنم با راهنمایی هایم به انتخاب آنها کمک کنم و کار با کیفیت تحویلشان دهم."

نگاهی به ردیف لباس های آویزان و تاج های چیده شده انداختم که همگی شیک و فاخر بودند. انگار هر کدامشان خودنمایی می کردند تا انتخاب شوند و بر تن عروس جلوه گری نمایند و شکوه مراسم عروسی را تکمیل کنند. مراسمی که به قول خانم پویان عزیز تکرار نمی شود.

برای خلق بهترین ها باید به دنبال بهترین ها بود و "ویونا" به خود می بالد که کیفیت کار و رضایت مشتریان بهترین تبلیغ برای آنهاست.

توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.