navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
1528 بازدید1398/3/19

بهار و عطر رز سفید ...

گزارش اختصاصی عروسیمون داتکام از آتلیه رز سفید قم

از قدیم گفتن کار رو باید به کاردان سپرد! برای ثبت خاطرات زیبای شروع زندگی چه کسی بهتر از تیمی با مدیریت یک تهیه کننده حرفه ای و با تجربه مثل "جناب آقای مهدی اعرابی". ایشان با فعالیت هایی از جمله اجرای تلوزیونی و استیج، تهیه کنندگی ، بازیگردانی و تصویر برداری، سال های پر افتخاری رو در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گذروندن و از دو سال پیش با تاسیس "آتلیه رز سفید" آرامش و کیفیت رو برای تازه عروس و داماد های استان به ارمغان آوردن.

- " من همیشه این جمله کلیدی رو به عروس و دامادهای عزیزمون میگم که شب عروسی تون حساس ترین، قشنگترین و البته پر هزینه ترین شب زندگی شماست. بنابراین باید همه باهم این شب رو به بهترین شب تبدیل کنیم. تیم رز سفید به خوبی از اهمیت مراسم عروسی شما آگاهه و با همراهی، همدلی و ثبت حال خوب شما، شیرین ترین شب زندگیتون رو رقم می زنه."

در ایام نزدیک به مراسم عروسی که یک زندگی جدید در حال  شروع هست، درگیری های ذهنی عروس و داماد ها شدت می گیره و به دلیل مشغله زیاد ممکنه از سلامت جسمی و روحی خودشون غاقل بشن. اینجاست که وجود یه راهنما با یک برنامه ی منسجم ذهن شما رو ساماندهی می کنه.

- "حفظ آرامش عروس و داماد یکی از بزرگترین اهداف ماست تا بتونیم حس واقعی شون رو در برابر دوربین ثبت کنیم. در این راستا موقع عقد قرارداد جلسات مشاوره باهاشون برگزار می کنیم و تکنیک هایی که باعث رسیدن به آرامش می شن رو بهشون یادآوری می کنیم؛ مثل برنامه ریزی منظم، اهمیت تغذیه، راه کارهایی برای داشتن ذهن خلاق و بهتر انجام دادن کارها و ..."

یکی از نقاط قوت آتلیه رز سفید تیم عکس برداری و فیلم برداری حرفه ای اون هست که تحت آموزش ها و ایده های مختص خود آتلیه هستن و به قول جناب اعرابی "موظف به ایده پردازی های جدید و خاص" می باشن.

همچنین در کنار این تیم قوی، بنابر الزامات یک مراسم، به روزترین و کامل ترین تجهیزات فیلم برداری تهیه می شود تا دست به دست هم خاطرات شما رو همیشگی کنند.

کاملا از انحصاری بودن آلبوم عروسیتون مطمئن باشین! چون عمارت اختصاصی رز سفید به صورت رایگان فقط برای عروس و دامادهای این آتلیه قابل استفاده هست و با سخت گیری و دقت زیاد تیم عکس برداری هیچ وجه اشتراکی با دیگران نخواهید داشت. البته این به این معنی نیست که همه ی پروژه ها محدود به استفاده از عمارت اختصاصی آتلیه رز سفید هستند، بلکه حتی لوکیشن های متنوعی در داخل و خارج از استان قم نیز به عروس دامادها معرفی میشن.

همه ی عروس دامادها قبل از انتخاب آتلیه مدنظرشون نمونه کارهای زیادی رو میبینن که اکثر اون ها علاوه بر جذاب بودن کیفیت بالایی دارن. ولی آیا تضمینی هست که  نتیجه ی نهایی به همون کیفیت نمونه کارها باشه؟!

بله هست! چون همه ی نمونه کارها منحصرا برای خود آتلیه رز سفید هستن، در اینجا شما می تونین موقع عقد قرارداد چک ضمانت کار رو از مدیریت دریافت کنید تا مطمئن باشید که کاری که تحویل می گیرید مطابق با کیفیت نمونه های ارائه شده هستش.

البته این نکته رو هم اضافه کنم که آلبوم های دارای هولوگرام که عکس های زیبای شما بر روی اون ها چاپ می شن هم، ضمانت نامه ی مادام العمر دارن تا برای همیشه شاهد لحظات خوش شروع زندگی مشترک تون باشین.

نگران بحث هزینه ی کار نباشید چون نوع پکیج انتخابی و مبلغ قرارداد به هیچ عنوان روی کیفیت خدمات تاثیری نداره و تیم فنی مصرانه برای جلب رضایت شما تلاش خواهند کرد.

باید بدونین که وقتی پا به آتلیه رز سفید گذاشتین نباید نگران نوسان قیمت ها باشین چون مبلغی که موقع عقد قرارداد نهایی میشه با گذشت زمان تا نهایی شدن کار، هیچوقت و تحت هیچ شرایطی تغییر نمی کنه.

راستی یک مژده به عروس و دامادهای رز سفید! با معرفی عروس و داماد به این آتلیه، هدیه نقدی ارزشمندی تقدیم به شما می شود. و خبر خوش بهارانه رز سفید برای تازه عروس و دامادها اینکه، برای شروع سال  98 یک روز مراسم فرمالیته ی رایگان به زوج های این آتلیه هدیه داده می شود.

هر ماه اتفاقات خیلی ویژه ای قراره رخ بده؛ پس با رز سفید همراه باشید...

 

توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.