navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
 • آرایشگاه فرزانه سلطانی

تعداد بازدید بازدید 3,400+
فاقد تصویر
 • نام مدیـر: فرزانه سلطانی
 • سـاعت کاری: -
 • شمـاره تلفـن: 0919237177509126174946
 • آدرس: تهران. خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک 5، برج جم، طبقه اول، واحد 6. سالن زیبایی فرزانه سلطانی
 • لطفا موقع تماس یا مراجعه به این مجموعه، بگید که از طریق سایت عروسیمون باهاشون آشنا شدید.
 • میکاپ آرتیست ، فرزانه سلطانی با 14 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالاترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه دهد. کسب عناوین متعدد مدیریتی و خدماتی نشان از همین امر است، اولویت ما همیشه کیفیت و حال خوب مشتریانمان است. کادر متخصص فرزانه سلطانی با سالها تجربه و گذراندن بالاترین سطح آموزشها همواره مشاور و همیار شما عزیزان هستند.
  مشاور زیبایی و میکاپ
  فرزانه سلطانی طی جلسه مشاوره ای که با عروس خود دارد سلایق و نقطه نظرات عروس را ثبت نموده و حتی به رویاهایی که در نوجوانی هر دختری از عروس برای خود در سر می پروراند توجه می نماید و با بررسی استایل عروس و داماد طراحی ویژه ایی برای میکاپ روز عروسی در نظر گرفته و با این طراحی زیبایی های عروس را پررنگتر و با گریم اشکالات را از بین می برد. تیم حرفه ای فرزانه سلطانی ، رویاهای عروس را به واقعیت تبدیل کرده و خاطره ای زیبا و فراموش نشدنی را در ذهن عروس و داماد ثبت می نماید.
  خانم آیدا عدالت جو و سوگند خزایی که از کارآموزان خانم فرزانه سلطانی می باشند، نزد ایشان دوره های تخصصی میکاپ را آموزش دیده و هم اکنون در کنار کار میکاپ، هاشور ابرو و کاشت مژه نیز انجام می دهند. ما تیم 3 نفره ای می باشیم که تلاش ما بر این است در زمینه زیبایی چهره بهترین خدمات را به بانوان عزیز ارائه دهیم.
مالک این کسب و کار هستید؟ دریافت مدیریت این صفحه بصورت رایگان

مجموعه های مرتبط

سالن آرایش زنانه فرزانه سلطانی تهران مرکز تخصصی گریم و میکاپ عروس فرزانه سلطانی تهران آرایشگاه عروس فرزانه سلطانی تهران انستیتو زیبایی فرزانه سلطانی تهران انیستیتو زیبایی فرزانه سلطانی تهران سالن زیبایی فرزانه سلطانی تهران عروس سرای فرزانه سلطانی تهران آرایشگاه فرزانه سلطانی تهران
توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.