navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
 • آتلیه داج

تعداد بازدید بازدید 2,100+
آتلیه داج تهران
 • نام مدیـر: خانم داج
 • سـاعت کاری: شنبه تا 4شنبه 9 الی20/ پنح شنبه ها 9 الی18
 • شمـاره تلفـن: 021-2255672609121505894
 • آدرس: تهران، خیابان دولت خیابان جهان تاب پلاک 10 واحد 2، فتو داج
 • لطفا موقع تماس یا مراجعه به این مجموعه، بگید که از طریق سایت عروسیمون باهاشون آشنا شدید.
 • اکثر عکاسان حرفه‌ای به شما خواهند گفت که پرتنش‌ترین رخدادی که از آن عکس گرفته‌اند، یک عروسی بوده است. مراسمی که برای اکثر افراد یک بار رخ می‌دهد، نمی‌توان آن را تکرار کرد یا آن را بازسازی نمود، پس خیلی مهم است به درستی از آن عکس گرفته شود.برای ثبت این اتفاق تکرار نشدنی فتو داج شما را به آشنایی با تیم عکاسی و مراحل این فرایند به شرح ذیل دعوت می نماید:
  دپارتمان عکاسی فتوداج متشکل از سه عکاس خانم و دو عکاس آقا می باشند. در تمام مراحل عکاسی های قبل از مراسم عروسی بدلیل اهمیت بسیار بالای آن خانم داج شخصا کار عکاسی را انجام می دهند و دو عکاس دیگر در همان زمان با زوایای مختلف نسبت به عکاسی اقدام نموده که مکمل کار ایشان خواهند بود.
  گروه عکاسی مراسم عروسی از یک عکاس خانم و یک عکاس آقا و تیم آتلیه سیار که قابلیت عکاسی و چاپ عکسهای مهمانان مراسم عروسی را دارند .
  لازم به ذکر است عکس های میهمانان مراسم عروسی در پایان مراسم ،چاپ و تحویل ایشان می گردد.
  گالری فتوداج که در زمينه ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس، جشن ها در سال 1390 شروع به فعاليت نموده است.
  فتو داج نامی است که زیبایی، کیفیت و اطمینان را در بر دارد.ما در مجموعه فتو داج می کوشیم با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری عکاسی ،فیلم برداری و خدمات جانبی و استفاده از نیروهای متخصص خدمات و محصولاتی زیبا و منطبق با سبک زندگی ایرانی را در اختیار مشتریان قرار دهیم.
  تیم مدیریت فتو داج نسل جوان و دانش آموخته ای است که معتقد است که میتوان با دانش روز و استفاده از تجربه گرانمایه اساتید فن در حوزه های عکاسی، طراحی ، چاپ و ، بازاریابی و فروش به یک مدل جدید و بهره ور دست یافت.کار گروهی اصل اساسی این فرآیند است زیرا بدون داشتن یک تیم در طراحی ، تدوین و چاپ و عکاسی و فیلمبرداری در رسیدن به سر منزل موفقیت امکان پذیر نیست.
  این موسسه افتخار دارد به عنوان یک مجموعه دانش بنیان کلیه فرآیندها از آغاز تا پایان زیر نظر کارشناسان انجام دهد که نوع طراحی ،ترکیب رنگ بندی ،نور پردازی،صدابرداری، طراحی لباس و ده ها مورد دیگر را در حوزه های مختلف توسط تیم R&D شرکت جمع آوری ، بررسی و تحلیل می گردد.
  در فتو داج بررسی و پژوهش برای طراحی و ارائه خدمات و محصولات جدید فرآیندی همیشگی برپاست و هر روز باید منتظر طرح و مدلهای جدید و خلاقانه منطبق بر نیازهای روز خانواده ایرانی باشیم .
  در سال 1392 در راستای ارتفای سطح کیفی خدمات این موسسه برای اولین بار در ایران موفق به دریافت ایزو مدیریت کیفیت 2008 -9001 گردید.
مالک این کسب و کار هستید؟ دریافت مدیریت این صفحه بصورت رایگان

مجموعه های مرتبط

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری داج تهران آتلیه عکس و فیلم داج تهران آتلیه تخصصی داج تهران فیلم برداری داج تهران اتلیه داج تهران لابراتوار داج تهران استدیو داج تهران آتلیه داج تهران استودیو داج تهران
توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.