4332 بازدید1395/4/29

وظایف عروس قبل از رفتن به آرایشگاه

وظایف عروس قبل از رفتن به آرایشگاه

وظایف عروس قبل از رفتن به آرایشگاه سبب ایجاد هماهنگی در مراسم عروسی میشود و وظایف عروس قبل از رفتن به آرایشگاه سبب به وجود آمدن یک آرایش عروس زیبا و منحصربفرد میشود.
شايد شما يکي از کساني باشيد که قرار است در هفته هاي آينده  مراسم جشن عروسی خود را برگزار کنيد. احتمالا  استرس بسياري داريد چرا که هم بايد به خود برسيد، هم بايد به فهرست مهمان ها فکر کنيد، هم به دنبال درست کردن خانه اي رويايي باشيد و … . همه اين کارها بسيار مهم است ولي به ياد داشته باشيد، مهم ترين نکته در اين شب بزرگ، ظاهر شماست و بايد از همين حالا کم کم ظاهر خود را آماده کنيد.
عروسي شما بيشتر از يک شب نيست پس بايد آمادگي کاملي براي اين شب داشته باشيد. اگر جشن عروسي شما نزديک است از همين امروز شروع کنيد تا در آن شب چهره فراموش نشدني داشته باشيد. ما قدم به قدم راهنمايي تان مي کنيم.

يک چک ليست تهيه کنيد
چک ليستي از همه ي چيزهاي مهم درست کنيد، بنابراين مي توانيد مطمئن شويد که انجام هيچ کاري را فراموش نخواهيد کرد. مي توانيد بعداً از اين ليست براي يادآوري انجام کارها نيز استفاده کنيد. بعلاوه، بعداً آرامش خواهيد داشت، چرا که ليستي از کارهايي که بايد انجام دهيد روبروي شماست و دلهره نخواهيد گرفت.

با آرايشگر خود مشورت كنيد
بهتر است هرچه زودتر، پيش آرايشگرتان برويد چون او با ديدن پوست و موي شما مطمئنا پيشنهاد‌هايي براي زيباتر شدن آنها دارد و شما بايد وقت داشته باشيد توصيه‌هاي او را عملي كنيد. در روز عروسي بهتر است از مواد آرايشي ضدآب و غير چرب استفاده كنيد تا هم دوام بيشتري داشته باشد و هم باعث لك‌شدن لباس زيباي شما نشود، همچنين بهتر است هنگامي كه براي عكس‌گرفتن به آتليه مي‌رويد، حداقل يك ساعت از آرايش شما گذشته باشد.


رازهاي انتخاب بهترين آرايشگر
همه خانواده مشتري يک آرايشگر نشويد. از قديم مرسوم بود که عروس با دختران جوان يا مادر و خواهر و خاله و دختر خاله‌‌هايش همه نزد يک آرايشگر آشنا مي‌رفتند. هيچ وقت اين اشتباه را نکنيد زيرا يک آرايشگر از پس زمان‌بندي آماده کردن همه شما بر نمي‌آيد و نفرات آخر معمولا نتيجه‌اي ناخوشايند يا شينيوني شل را دريافت مي‌کنند که هنوز نرسيده به محل جشن باز مي‌شود.


به يک لبخند زيبا نياز دارم
در روز عروسي تان، کاري که بايد انجام دهيد اين است که خيلي بخنديد! حدود 2 تا 3 هفته قبل از عروسي، بهتر است پيش يک دندانپزشک برويد تا دندان هاي تان را با روش هاي کاملا حرفه اي سفيد کند، ولي اگر با روش هاي خانگي، دندان هاي تان را سفيد کنيد، بهتر است 5 هفته تا يک ماه قبل از عروسي، استفاده از اين روش ها را شروع کنيد. همچنين لبخند زدنتان را روبروي آينه ميليون ها بار تمرين کنيد، تا اينکه در آن روز بزرگ به بهترين شکلي که مي توانيد بخنديد.


خوشبو ترين عروس باشيد
عطري را که مي خواهيد در روز عروسي تان استفاده کنيد، تهيه کنيد و چندين بار آن را روي پوست تان امتحان کنيد. حواس تان باشد که يکي، دو روز مانده به عروسي براي انجام چنين تغييراتي خيلي دير است و ممکن است آرامش تان را به هم بزند.