5824 بازدید1395/12/17

تزیین سفره هفت سین عروس 96

تزیین سفره هفت سین عروس 96

با نزدیک شدن به "نوروز"، بسیاری از بانوان خوش ذوق و هنرمند ایرانی شروع به تهیه و تدارک ملزومات سفره هفت سین نموده و انواع و اقسام تزیینات زیبا و شیک را برای سفره هفت سین خود و یا عزیزان‌شان فراهم می‌کنند.

در این میان، منزل نوعروس‌ها حال و هوای دیگری دارد. دختران جوانی که نخستین نوروز را در کنار همسرشان و در منزل خود جشن می گیرند شاید بیش از همه اشتیاق پهن‌کردن اولین سفره هفت سین مشنرک را داشته و با شور و حال خاصی تدارک نوروز را می‌بینند. به علاوه، خانواده داماد نیز به عنوان چشم روشنی، یک سفره هفت سین هرچند کوچک تهیه کرده و در نخستین نوروز تاهل فرزندشان، به منزل پسر و عروس خود برده و عیدی ویژه‌ای نیز برای عروس خانم در نظر می گیرند تا خاطره نخستین سال نوی مشترک برای همیشه در ذهن‌ زوج جوان باقی بماند.

در اصل سفره هفت سین عروس تفاوت خاصی با دیگر سفره هفت سین‌هایی که در منزل ایرانیان سرتاسر جهان پهن می‌شود ندارد و فقط تفاوت در اولین بودن و همچنین عیدی است که عروس از همسر و خانواده او می‌گیرد.

در ادامه نمونه‌هایی زیبا و شیک از انواع تزیین سفره هفت سین عروس 96 را برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا از آن‌ها ایده بگیرید و اگر تازه عروس هستید، یک سفره هفت سین زیبا و خاص بچینید تا همه از سلیقه شما تعریف کنند.

منبع: مجله اینترنتی ستاره
نـظــرات (2 نظر) line
مرجان گفته:
بسیار زیبا1395/12/18
شميم گفته:
ساده بود1396/12/15
شماهم می توانید در این مورد نظر دهید