عروسیمون داتکام چیه؟

همیشه نزدیک عروسی که میشه، عروس خانم و شاه داماد باید کلی وقت صرف کنند که تالارهای مختلف رو برن و از نزدیک ببینن و با فضا و قیمتاشون آشنا بشن. ولی ای کاش کار به همین جا ختم میشد.

اونا همچنین باید کلی مزون و آرایشگاه و آتلیه و جاهای دیگه رو سربزنن که اینجوری هم خسته میشن و هم وقت زیادی ازشون گرفته میشه. در نتیجه به سختی میتونن چیزی که میخوان رو انتخاب کنند.

این شد که ما هم دست به کار شدیم و تصمیم گرفتیم خدمتی به زوجهای جوان بکنیم. کار رو از اینجا شروع کردیم: پایگاه اینترنتی عروسیمون داتکام،

توی این سایت ما همه ی خدمات دهندگان عروسی شهرهای مختلف رو با مشخصات کامل و نمونه کارهای مختلف به عروس خانم ها وشاه دامادها معرفی میکنیم. اینجوری اونا میتونن به راحتی و درعرض چند دقیقه و با چند تا کلیک ساده تمام تالارهای سطح شهر رو ببینن و تالار مورد نظر خودشون رو راحت تر از اونچه که فکرش رو میکردن انتخاب کنند. حالا نوبت انتخاب آتلیه ست، که اون هم به همین راحتی انجام میشه. و بعد نوبت آرایشگاه و مزون و گل فروشی و ...

البته ما به همین حد بسنده نکردیم و بخش مطالب سایت رو هم راه اندازی کردیم که هرچندوقت یکبار مطالب مفیدی که به درد عروس دامادها میخوره توی این بخش قرار میگیره.

علاوه بر این برنامه های ویژه ی دیگه ای هم داریم که به زودی اعلام میشه.چرا عروسیمون داتکام خوبه؟

  • چون تمام خدمات دهندگان عروسی به راحتی میتونن توی این سایت عضو بشن و اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن.
  • چون اطلاعات مربوط به خدمات دهندگان عروسی توسط خودشون تکمیل میشه و به روز و واقعیه.
  • چون تمام خدمات دهندگان با قراردادن تصاویر مختلف از محیط و نمونه کارهاشون میتونن عروس داماد ها رو به خوبی راهنمایی کنند.
  • چون کاربران میتونن در صفحه ی اختصاصی هر خدمات دهنده نظرات خودشون رو بنویسن و خود خدمات دهنده هم میتونه به اونا پاسخ بده که با این کار میشه کمک بسیار بزرگی به همه ی عروس داماد ها ی محترم کرد.
  • چون کار کردن با این سایت بسیار ساده و آسانه و میتونید با یک جستجوی ساده سریعا به چیزی که می خواهید برسید.
  • چون توی رتبه بندی گوگل جایگاه خوبی داره و به راحتی توی موتورهای جستجو پیدا میشه.
  • چون تیم فنی قوی ای داره و کوچکترین مشکلات فنی و محتوایی سایت به سرعت و به بهترین نحو برطرف میشه.