navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
فیلتر های اعمال شده
محــلّه ها
امکانات

بهترین آتلیه کرج 📸 لیست کامل آتلیه های عکاسی عروس کرج

loading یـکم صــبر کنــید ...

می‌توان گفت تنها چیزی که به یادگار از شب زیبای عروسی شما باقی می‌ماند، عکس و فیلم عروسی است. اگر نگاهی به لیست آتلیه‌های کرج بیندازید، متوجه خواهید شد که انتخاب آتلیه عکاسی در کرج کار دشواری نیست. زیرا با بررسی نمونه کار قبلی این مجموعه‌ها در وبسایت عروسیمون، سبک سلیقه آتلیه برای شما مشخص خواهد شد. حال فقط نیاز است که قبل از بستن قرارداد با آتلیه عکاسی عروس، نکات گفته شده در ادامه مطلب را با دقت بررسی کنید.

آتلیه‌های عکاسی عروس ملزم هستند تا تمام لحظات روز عروسی شما را فیلمبرداری کنند. پس فقط به تعداد عکس‌هایی که در آتلیه گرفته شده است اکتفا نکنید و از آن‌ها درخواست کنید تا با شما در کل روز همراه باشند. این در حالی اتفاق میفتد که یک تیم قوی و چند نفره در آتلیه عکاسی مشغول به کار باشند.

در انتخاب آتلیه عکاسی عروس ریز بین باشید!

قبل از هر چیز به سراغ نمونه کارهای قبلی آتلیه بروید و با دقت آن‌ها را بررسی کنید. نوع ژست عروس و دامادها مهم است. گاهی نحوه قرار گرفتن افراد به قدری مصنوعی است که در حالت چهره آن‌ها نیز اثرگذار است. حالات عکاسی باید به نحوی انجام شود که راحتی و شادی در چهره عروس و داماد نمایان باشد.

به میزان نور استفاده شده در عکس‌های عروسی دقت کنید. برخی آتلیه های کرج از میزان نور زیادی در عکاسی استفاده می‌کنند. مثلا نورپردازی با فلش یا پروژکتور. گاهی این نور مناسب و گاهی اغراق کننده است. هرچه از نور طبیعی در کارها استفاده شود، قطعا عکس‌های عروسی شما جلوه بهتری خواهد داشت.

علاوه بر دیدن عکس‌ و نمونه کارهای قبل از روتوش، به نحوه ویرایش و ادیت عکس‌های نهایی نیز توجه کنید. میزان روتوش چهره، استفاده از فیلترهای رنگی مختلف، طراحی مناسب و جذاب با نرم افزارهای ادیت عکس و تنظیم نور از مواردی هستند که بهترین آتلیه‌ها به آن توجه می‌کنند.

هرچه عکس‌‌های شما طبیعی و ساده باشد، در سال های بعد هم جذابیت خود را از دست نمی‌دهند. ولی وقتی شما سبک‌های شلوغ و ترند را انتخاب کنید، ممکن است با دیدن تصاویر خود در 10 سال آینده حس پشیمانی داشته باشید.

نکات انتخاب آتلیه عکاسی خوب در کرج

در ادامه به چند نکته جهت راهنمایی بیشتر قبل از انتخاب آتلیه کرج دقت کنید.

یکی از کارهایی که بهتر است قبل از بستن قرارداد انجام دهید، انتخاب سبک عکاسی مورد نظرتان است. با دیدن عکس‌های عروسی مختلف تحقیق کنید که چه سبک عکاسی برای شما مناسب است. برای مثال سبک وینتیج یا قدیمی، سبک کلاسیک، سبک رئال، دراماتیک و هنری از انواع سبک عکاسی عروس هستند. اغلب آتلیه‌های عکاسی عروس کرج با این موارد آشنایی داشته و به خوبی شما را راهنمایی می‌کنند.

همچنین با بررسی چند سوال که در زیر لیست شده است، از انتخاب آتلیه خود مطمئن خواهید شد:

  1. لوکیشن‌های عکاسی شما کدام هستند؟
  2. در روز عروسی چند نفر به عنوان عکاس و فیلمبردار همراهی می‌کنند؟
  3. آیا نمونه کارهای عروسی اخیری دارید که به آنها نگاه کنیم؟
  4. آیا ممکن است با هزینه های اضافی مواجه شویم؟
  5. چقدر طول می کشد تا عکس‌های ما تحویل داده شود؟
  6. آیا فایل تصاویر و ویدوها به ما تحویل داده می‌شود؟
  7. قوانین لغو/بازپرداخت شما چیست؟

این سوالات را در طی جلساتی که قبل از بستن قرارداد با آتلیه‌های کرج دارید بپرسید.

هزینه های آتلیه کرج

بخش مهمی از فرآیند تصمیم گیری، هزینه آتلیه است. برخی از آتلیه‌های عکاسی عروس کرج ممکن است نرخ ساعتی را دریافت کنند، و برخی دیگر ممکن است پکیج‌های پیشنهادی مختلف داشته باشند. بهتر است مشخص کنید که آیا هزینه اضافی برای آلبوم ها، تصاویر اضافی و تصاویر با وضوح بالا وجود دارد یا خیر.

مطمئن شوید که عکاس چه مدت زمانی با شما خواهد بود، آیا عکاس دومی وجود دارد و بیشتر عکس‌ها در کدام محل گرفته می‌شود.

البته بخشی از هزینه‌های آتلیه عکاسی بسته به لوکیشن انتخابی شما است. برخی آتلیه‌ها به صورت ساعتی، باغ تالارهای کرج و عمارت‌های باشکوه را رزرو کرده و عکاسی و فیلمبرداری عروسی را در آن محل انجام می‌دهند. در این حالت هزینه‌های رزرو لوکیشن و امکاناتی و تجهیزات اضافه خواهد شد. چون فیلمبرداری در نور طبیعی و فضای باز نیاز به تجهیزاتی مانند هلی کم، کرین، لنز زاویه باز.

پیشنهاد می‌شود بخشی از بودجه عروسی خود را برای آتلیه عکاسی عروس اختصاص دهید. چون حقیقتا تنها یادگاری ارزشمند از روز عروسی شما، همین عکس و فیلم‌های عروسی هستند. تفاوت نتیجه نهایی از یک آتلیه عکاسی خوب در کرج با یک آتلیه متوسط بسیار مشهود است. سبک عکاسی، نورپردازی و روشن بودن عکس‌ها ، خلاقیت در ژست عروس و داماد، زاویه بندی خوب دوربین و موارد دیگر باعث تفاوت یک تیم حرفه‌ای با سایر رقبا خواهد شد.

آتلیه‌های خوب کرج کجا هستند؟

حال که به دنبال آتلیه خوب در کرج هستید، باید به محله‌های معروف کرج سری بزنید. آتلیه‌های عکاسی در مهرشهر، گلشهر، کمالشهر و جهانشهر کرج مستقر هستند. پیشنهاد عروسیمون به شما این است که محل آتلیه خود را نزدیک به تالار عروسی کرج انتخاب کنید تا ریسک ترافیک و تاخیر کمتر شود. پیشنهاد می‌کنیم از سایر مجموعه‌های شهر کرج در سایت عروسیمون بازدید کنید:

لیست باغ تالارهای کرج | بهترین تالارهای پذیرایی در کرج | مزون لباس عروس در کرج | بهترین سالن های زیبایی کرج 

توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.