navigation-menu ورود / ثبت account ثبت رایگان کسب‌وکار
فیلتر های اعمال شده
محــلّه ها
امکانات

بهترین آتلیه های عکاسی کرج + لیست 100 آتلیه معروف در کرج

loading یـکم صــبر کنــید ...

اگر نگاهی به لیست آتلیه‌ های کرج بیندازید، متوجه خواهید شد که انتخاب بهترین آتلیه عکاسی در کرج کار دشواری نیست. زیرا با بررسی نمونه کار قبلی این مجموعه‌ها در وبسایت عروسیمون، سبک کاری و تجهیزات آتلیه عکاسی برای شما مشخص خواهد شد. حال فقط نیاز است که قبل از بستن قرارداد با آتلیه عکاسی کرج نکات گفته شده در ادامه مطلب را با دقت بررسی کنید.

بهترین آتلیه‌ های عکاسی کرج ملزم هستند تا تمام لحظات روز عروسی شما را فیلمبرداری کنند، پس فقط به تعداد عکس‌هایی که در آتلیه گرفته شده است اکتفا نکنید و از آن‌ها درخواست کنید تا با شما در کل روز همراه باشند. این در حالی اتفاق میفتد که یک تیم قوی و چند نفره در آتلیه مشغول به کار باشند.

آتلیه های عکاسی معروف کرج کجا هستند؟

اگر به دنبال آتلیه خوب در کرج و لیست آتلیه های عروس در محله های مهم کرج هستید در این قسمت چند گزینه را به شما پیشنهاد داده‌ایم:

 • آتلیه عکاسی روبین در جهانشهر کرج
 • آتلیه لاوین در درختی کرج
 • آتلیه تخصصی عکاسی آریا میکس در درختی کرج
 • آتلیه عکاسی شب های شیرین در درختی کرج
 • استودیو 6 در درختی کرج

اغلب بهترین تشریفات عروسی در کرج لیستی از آتلیه های خوب و امکانات آن‌ها را در اختیار دارند تا شما با مراجعه به آن‌ها و گفتن نیازهایتان، سریعتر به آتلیه مناسب خود برسید.

آتلیه عکاسی کرج - بهترین آتلیه کرج

نکات انتخاب بهترین آتلیه کرج

قبل از هر چیز به سراغ نمونه کارهای قبلی آتلیه های خوب کرج بروید و با دقت آن‌ها را بررسی کنید. نوع ژست عروس و دامادها مهم است. گاهی نحوه قرار گرفتن افراد به قدری مصنوعی است که در حالت چهره آن‌ها نیز اثرگذار است! حالات عکاسی باید به نحوی انجام شود که راحتی و شادی در چهره عروس و داماد نمایان باشد.

نکات انتخاب بهترین آتلیه کرج

نورپردازی در بهترین آتلیه های کرج چگونه است؟

به میزان نور استفاده شده در عکس‌های عروسی دقت کنید. برخی آتلیه های کرج از میزان نور زیادی در عکاسی استفاده می‌کنند. مثلا نورپردازی با فلش یا پروژکتور. گاهی این نور مناسب و گاهی اغراق کننده است. هرچه از نور طبیعی در کارها استفاده شود، قطعا عکس‌های عروسی شما جلوه بهتری خواهد داشت.

هرچه عکس‌‌های شما طبیعی و ساده باشد، در سال های بعد هم جذابیت خود را از دست نمی‌دهند. ولی وقتی شما سبک‌های شلوغ و ترند را انتخاب کنید، ممکن است با دیدن تصاویر خود در 10 سال آینده حس پشیمانی داشته باشید. همین نکته در انتخاب سبک لباس عروس در بهترین مزون لباس عروس کرج نیز حائز اهمیت است.

امکانات آتلیه عکاسی عروس کرج

در ادامه به چند نکته جهت راهنمایی بیشتر قبل از انتخاب آتلیه کرج دقت کنید. یکی از کارهایی که بهتر است قبل از بستن قرارداد انجام دهید، انتخاب سبک عکاسی مورد نظرتان است. با دیدن عکس‌های عروسی مختلف تحقیق کنید که چه سبک عکاسی برای شما مناسب است.

سوالات متداول در انتخاب آتلیه عکاسی

همچنین با بررسی چند سوال که در زیر لیست شده است، از انتخاب آتلیه در کرج مطمئن خواهید شد:

 1. لوکیشن‌های عکاسی در بهترین آتلیه های عکاسی کرج کدام هستند؟
 2. در روز عروسی چند نفر به عنوان عکاس و فیلمبردار شما را همراهی می‌کنند؟
 3. آیا نمونه کارهای عروسی اخیری دارید که به آنها نگاه کنیم؟
 4. آیا ممکن است با هزینه های اضافی مواجه شویم؟
 5. چقدر طول می کشد تا عکس‌های ما تحویل داده شود؟
 6. آیا فایل تصاویر و ویدوها به ما تحویل داده می‌شود؟
 7. قوانین لغو/بازپرداخت آتلیه کرج چیست؟

این سوالات را در طی جلساتی که قبل از بستن قرارداد با بهترین آتلیه‌ های کرج دارید بپرسید. البته بسیاری از باغ تالار های کرج دارای تیم حرفه ای عکاسی عروسی هستند و نیاز نیست به طور جداگانه به دنبال فیلمبردار باشید.

هزینه و قیمت آتلیه های کرج چقدر است؟

بخش مهمی از فرآیند تصمیم گیری، هزینه آتلیه است. برخی از آتلیه‌ های عکاسی عروس کرج ممکن است نرخ ساعتی را دریافت کنند و برخی دیگر ممکن است پکیج‌های پیشنهادی مختلف داشته باشند.

بهتر است مشخص کنید که آیا هزینه اضافی برای آلبوم ها، تصاویر اضافی و تصاویر با وضوح بالا وجود دارد یا خیر.

در واقع قیمت عکاسی و فیلمبرداری عروسی در کرج بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. مطمئن شوید که عکاس چه مدت زمانی با شما در تالار کرج خواهد بود، آیا عکاس دومی وجود دارد و بیشتر عکس‌ها در کدام محل گرفته می‌شود.

هزینه های مهم آتلیه های کرج هزینه امکانات جانبی در آتلیه کرج
دوربین عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت عکاسی فرمالیته
چاپ آلبوم یا ژورنال عکس ها استفاده از کرین، هلی شات و تجهیزات اضافه
ساخت کلیپ و تیزر عروسی هزینه لوکیشن های مختلف برای عکاسی

البته بخشی از هزینه‌ های آتلیه عکاسی در کرج بسته به لوکیشن انتخابی شما است. برخی آتلیه‌ ها به صورت ساعتی، باغ تالارهای کرج و عمارت‌های باشکوه را رزرو کرده و عکاسی و فیلمبرداری عروسی را در آن محل انجام می‌دهند. در این حالت هزینه‌های رزرو لوکیشن و امکاناتی و تجهیزات اضافه خواهد شد. چون فیلمبرداری در نور طبیعی و فضای باز نیاز به تجهیزاتی مانند هلی کم، کرین، لنز زاویه باز دارد.

بهترین آتلیه کرج را برای عکاسی انتخاب کنید

حال که به دنبال بهترین آتلیه کرج هستید، باید به محله‌ های معروف کرج سری بزنید. آتلیه‌ های عکاسی در مهرشهر، گلشهر، کمالشهر و جهانشهر کرج مستقر هستند. پیشنهاد عروسیمون به شما این است که محل آتلیه عکاسی کرج را نزدیک به تالار عروسی خود انتخاب کنید تا ریسک ترافیک و تاخیر کمتر شود.

توجه: مرورگر شما پشتیبانی نمی شود. لطفا برای استفاده از سایت از مرورگرهای به روز مثل chrome یا firefox استفاده کنید.